Відбулася зустріч голови Ради зі студентами юридичного факультету

18 листопада 2022 року у приміщенні Ради адвокатів Чернігівської області відбулася зустріч голови Ради Якуба Галини Олександрівни зі студентами юридичного факультету Національного університету «Чернігівська політехніка».

Представником від НУ «Чернігівська політехніка» виступила доцент кафедри кримінального права та правосуддя Петрик Олена Леонідівна.

Під час зустрічі головою Ради було проведено практичне заняття на тему: «Адвокат-Юрист», у ході якого студенти дізналися про основні відмінності професії адвоката та професії юриста.

Студенти мали можливість поспілкуватися з головою Ради адвокатів Чернігівської області Якубою Галиною Олександрівною, яка розповіла про ряд цікавих і вкрай корисних моментів з практики успішних адвокатів, визначила найголовніші постулати професійної діяльності представників даної професії, а також відзначила важливість адвокатської діяльності в контексті захисту прав і свобод людини та громадянина.

На зустрічі також була присутня представник молодіжного комітету адвокатів UNBA NextGen в Чернігівській областіВеремій Тетяна Миколаївна, якапознайомила студентів з діяльністюкомітету та запросила майбутніх адвокатівдо співпраці з комітетом.