Допоможемо врятувати життя!

Шановні адвокати Чернігівської області!

Колектив Апеляційного суду Чернігівської області звертається до Вас з великим проханням про надання матеріальної допомоги помічнику судді апеляційного суду Марченко Оксані Олексіївні, 1978 року народження.

У нашої колеги діагностовано онкологічне захворювання, яке потребує тривалого лікування та оперативного втручання. Лікарі з Білорусі погодилися проводити таке лікування, яке складається з отримання курсів хіміотерапії, проведення хірургічного втручання та отримання курсів лікування препаратом герцептін.

Лікування дуже вартісне. Вартість курсу хіміотерапії складає 660 доларів США, операції – 1000 доларів США, вартість одного флакону герцептіна наразі становить більше 20 000 грн., а їх для ефективного лікування та отримання шансу на видужання обов’язково Оксані необхідно отримати 17 флаконів.

Процес лікування Оксани вже розпочато, отримано вже перший курс хіміотерапії. Проте фінансових можливостей сім’ї хворої не вистачає. Оксана має на утриманні дочку Тетяну, яка наразі навчається на платному відділенні у м.Київ. Суддями та працівниками апарату апеляційного суду, апаратів місцевих судів зібрано можливі кошти для її підтримки, але зібрати всі необхідні кошти не вдається можливим.

Звертаємось до Вас з проханням відгукнутися та допомогти зібрати кошти на лікування Оксани.

Заздалегідь вдячні за розуміння, допомогу та підтримку!

Кошти на лікування можна перерахувати за наступними реквізитами :

-картка Райффайзен Банк Аваль – 5489 6810 1283 4525 Марченко Оксана Олексіївна

– картка ПриватБанку -4149 4391 0017 2968 – Марченко Тетяна Валеріївна (дочка)

З повагою, колектив

апеляційного суду  Чернігівської області