ДСА ПРО НОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ ВІД ДП “ЦЕНТР СУДОВИХ СЕРВІСІВ”

Державна судова адміністрація України повідомляє, що новий функціонал від Державного підприємства “Центр судових сервісів” з використанням кваліфікованого електронного підпису “Дія.Підпис” дозволить підписувати документи для подачі матеріалів до суду за допомогою системи “Електронний суд”.

Зазначається, що в системі Електронного суду авторизація і підпис сформованих документів відбувається за допомогою кваліфікованого електронного підпису і не завжди, в умовах воєнного стану, на тимчасово окупованих територіях України держави або на територіях, де відбуваються активні бойові дії, і у внутрішньо переміщених осіб, є можливість виготовити такий кваліфікований електронний підпис. 

Новий функціонал дає можливість громадянам, які вимушено покинули територію країни і не мають можливості отримати кваліфікований електронний підпис від атестованих в Україні АЦСК, зареєструватись в Електронному суді та отримати доступ до правосуддя. За допомогою “Дія.Підпис” громадяни мають можливість авторизуватися в підсистемі відеоконферензв’язку та взяти участь у судовому засіданні онлайн, навіть перебуваючи за кордоном.