Рада адвокатів Чернігівської області та Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права уклали Меморандум про співпрацю

Рада адвокатів Чернігівської області продовжує розширювати рамки співпраці з вищими навчальними закладами.

Так, 24 січня 2022 року Рада адвокатів Чернігівської області та Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» уклали Меморандум про співробітництво.

Метою Меморандуму є здійснення навчальної, наукової, дослідницької, практичної та інформаційної діяльності у сфері інформаційних технологій шляхом дієвої співпраці, обміну інформацією та досвідом в межах відповідних функцій і повноважень сторін.

Предметом Меморандуму є спільна діяльність сторін для досягнення мети меморандуму, що здійснюється у формі підготовки та реалізації спільних освітньо-наукових заходів, проектів і програм, проведення спільних досліджень, створення майданчика для професійного спілкування, ефективної роботи науково-педагогічних працівників, експертів та фахівців.

Меморандум між навчальним закладом та Радою адвокатів Чернігівської областіпідписали голова Ради Якуба Галина Олександрівна та ректор Інституту Шестаковська Тетяна Леонідівна.