Як отримати безоплатну правову допомогу, не виходячи з дому

Інколи для вирішення правового питання необхідне живе спілкування з юристом. Але що робити, якщо людина не може дістатись до правника або не в змозі скористатись наявними онлайн-сервісами?

Про адресну правову допомогу розповіли Міністерстві юстиції, передає «Закон і Бізнес».

Людина може зателефонувати до контактного центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 або до бюро та залишити запит на отримання адресної правової допомоги.

У таких випадках юристи бюро приходять до місця проживання чи перебування клієнта, аби роз’яснити юридичні аспекти порушеного питання.

«В окремих життєвих ситуаціях можливість отримати адресну правову допомогу для людини є чи не єдиним способом вирішити своє правове питання. Багато осіб похилого віку, особливо одиноких, маломобільні групи населення просто фізично не можуть звернутися до бюро правової допомоги. Тому після отримання звернення про надання адресної правової допомоги працівники бюро узгоджують з людиною місце, дату та час надання їй такої допомоги та здійснюють виїзд до місця проживання чи перебування особи», – пояснила начальник управління забезпечення доступу до правової допомоги Наталія Марчук.

Послуга адресної правової допомоги доступна на всіх підконтрольних територіях.