Що таке НС(Р)Д і як адвокатам працювати з такими доказами – розповіли на вебінарі

11 серпня 2023 року відбувся навчальний захід для адвокатів Чернігівської області. Ініціаторами виступили регіональне представництво Молодіжного Комітету – UNBA NextGen у Чернігівській області та Рада адвокатів Чернігівської області.

Відкрила захід голова Ради адвокатів Чернігівської області Галина Якуба.

Також, модерувала захід регіональний представник Молодіжного Комітету – UNBA NextGen у Чернігівській області Тетяна Веремій.

На онлайн-вебінарі лекторка Людмила Вигівськарозповідала колегам про негласні слідчі (розшукові) дії, їхні ключові характеристики, особливості та відмінності.

Комплексно дослідили передумови виникнення цієї інституції в КПК 2012 року; відмінності між НС(Р)Д та оперативно-розшуковими заходами, які проводяться відповідно до Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність»; зупинились на основних етапах ініціювання та проведення НС(Р)Д.

Лекторка окреслила перелік основних порушень, яких припускаються органи досудового розслідування при проведенні НС(Р)Д та вказала, на що звертати увагу при ознайомленні з матеріалами кримінального провадження.

Запис вебінару доступний для перегляду за посиланням.