Щорічний внесок

Згідно Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року та двома одночасними платежами згідно наступного розподілу:

  1. Шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску (прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року) на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;
  2. Шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску (прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року) на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.

Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного з двох органів адвокатського самоврядування: Ради адвокатів Чернігівської області чи Національної асоціації адвокатів України.

 Квитанції для сплати щорічного внеску можна завантажити на нашому сайті або згенерувати їх на сайті НААУ за посиланням http://erau.unba.org.ua/annual-contributions

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.