Помічник адвоката

Адвокат може мати помічників з числа осіб, які мають повну вищу юридичну освіту. Помічники адвоката працюють на підставі трудового договору (контракту), укладеного з адвокатом, адвокатським бюро, адвокатським об’єднанням, з додержанням вимог законодавства про працю та Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Додатково діяльність помічника адвоката також регулює Положення про помічника адвоката, яке затверджене рішенням Ради адвокатів України №123 від 01 червня 2013 року із наступними змінами та доповненнями, переглянути можна нижче.

Обов’язковість внесення відомостей про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України

Адвокат, адвокатське бюро чи адвокатське об’єднання, які уклали трудовий договір із помічником адвоката (заявник), звертаються із заявою про видачу посвідчення помічника адвоката та внесення відомостей про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України.

Рада адвокатів регіону, до якої подається заява визначається у випадку оформлення трудових відносин:

– з адвокатом, що здійснює адвокатську діяльність індивідуально, до ради адвокатів регіону за адресою робочого місця адвоката згідно даних ЄРАУ;

– з адвокатським бюро чи адвокатським об’єднанням – до ради адвокатів регіону за адресою робочого місця згідно даних ЄРАУ конкретного адвоката, помічником якого оформлюється особа

До заяви про внесення даних про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України та видачу посвідчення помічника адвоката додаються документи, які визначенні пунктом 3.5. Положення про помічника адвоката.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.